Tv'de Bugün
Monaco - Fenerbahçe Beko
S Sport (Canlı) 24 Nisan Çarşamba 20:00
Trabzonspor - Fatih Karagümrük
A Spor (Canlı) 24 Nisan Çarşamba 20:30
- 22 Nisan
Pazartesi - 23 Nisan
Salı - 24 Nisan
Çarşamba - 25 Nisan
Perşembe - 26 Nisan
Cuma - 27 Nisan
Cumartesi - 28 Nisan
Pazar
-
07:00
A Spor Sabah Sporu (Futbol)
-
07:00
TV 8,5 Klasikler (Futbol)
-
07:00
TRT Spor İlk Baskı (Futbol)
-
Tekrar
08:00
TV 8,5 Manchester City - Real Madrid (Futbol)
-
09:00
BeIN Haber BeIN Sabah (Futbol)
-
09:00
TRT Spor İşitme Engelliler Spor Bülteni (Futbol)
-
10:00
A Spor ZTK Özet (Futbol)
-
10:00
TRT Spor Spor Bülteni (Futbol)
-
11:00
TRT Spor Spor Manşet (Futbol)
-
11:00
A Spor Spor Ajansı (Futbol)
-
11:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
11:00
S Sport İspanya LALIGA (Futbol)
-
Canlı
12:00
Smartspor 2 C. Mariners - Abdish (Futbol)
-
12:30
TRT Spor Gün Ortası (Futbol)
-
Canlı
13:00
Smartspor Yokohama M. - Ulsan Hora (Futbol)
-
13:00
A Spor Gün Ortası (Futbol)
-
13:00
BeIN Haber Gün Ortası (Futbol)
-
13:00
TRT Spor Spor Stüdyosu (Futbol)
-
13:30
S Sport WRC Hırvatistan (Motor Sporları)
-
14:30
S Sport NBA Özetler (Basketbol)
-
Canlı
14:30
TRT Spor 59. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu (Diğer)
-
16:00
A Spor Kupa Günü (Futbol)
-
16:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
16:30
TRT Spor Hedef Süper Lig Özel (Futbol)
-
17:00
S Sport Portekiz Ligi Geniş Özetler (Futbol)
-
17:00
TV 8,5 Teknik Bakış (Futbol)
-
18:00
S Sport NBA Günlüğü (Basketbol)
-
18:00
A Spor Türkiye'nin Kupası Maça Doğru (Futbol)
-
18:00
BeIN Haber Ana Haber (Futbol)
-
18:00
TRT Spor Spor Merkezi (Futbol)
-
Canlı
18:00
TRT Spor Yıldız Spor Toto - İzmir BŞB (Diğer)
-
18:00
TV 8,5 Kick Off - Galatasaray 2012 - 2013 Şampiyonlar Ligi (Futbol)
-
18:30
S Sport LALIGA World (Futbol)
-
19:00
BeIN Haber Haber (Futbol)
-
Canlı
19:00
NTV Bahçeşehir - Chemnitz 99 (Basketbol)
-
19:15
TV 8,5 Kick Off - Fenerbahçe 2007-2008 Şampiyonlar Ligi (Futbol)
-
Canlı
19:30
S Sport Plus Aris - Olympiakos (Futbol)
-
19:50
TRT Spor Yıldız Haber Bülteni (Diğer)
-
Canlı
20:00
S Sport Monaco - Fenerbahçe Beko (Basketbol)
-
20:00
TRT Spor Spor Akşamı (Futbol)
-
Canlı
20:30
TV 8,5 AEK - Panathinaikos (Futbol)
-
20:30
TRT Spor Futbol Aklı (Futbol)
-
Canlı
20:30
A Spor Trabzonspor - Fatih Karagümrük (Futbol)
-
Canlı
21:30
S Sport Plus Anderlecht - Cercle Brugge (Futbol)
-
Canlı
22:00
TRT Spor Atalanta - Fiorentina (Futbol)
-
Canlı
22:00
EXXEN Ajax - Excelsior (Futbol)
-
Canlı
22:00
S Sport 2 Barcelona - Olympiakos (Basketbol)
-
22:15
A Spor Türkiye'nin Kupası (Futbol)
-
23:25
TRT Spor Yıldız Bakü Güreş Özel Dosya (Diğer)
-
00:00
TRT Spor Aktüel Futbol (Futbol)
-
Canlı
03:30
S Sport 2 Indep. Valle - Palmeiras (Futbol)
-
Canlı
04:30
S Sport Oklahoma - New Orlenas (Basketbol)
Reklam
Puan Durumu | G | B | M | P | ||
1 | Fransa | 2 | 1 | 0 | 7 | |
2 | İsviçre | 1 | 2 | 0 | 5 | |
3 | Arnavutluk | 1 | 0 | 2 | 3 | |
4 | Romanya | 0 | 1 | 2 | 1 |
Son Dakika Haberleri