Ukrayna
MS
0 1
Polonya


90   Hakem Svein Oddvar Moen maçı bitiren düdüğünü çalıyor ve Polonya 1-0'lık skor üstünlüğü ile Ukrayna'yı mağlup ediyor ve 7 puana yükseliyor.
90 Substitution Polonya'da üçüncü ve son oyuncu değişikliği, Arkadiusz Milik çıkıyor ve yerini Filip Starzynski'ye bırakıyor.
90 Substitution Ukrayna'da ikinci oyuncu değişikliği, Roman Zozulya çıkıyor ve yerini Anatoliy Tymoschuk'a bırakıyor.
90 Offside Roman Zozulya ile ver kaç yapan Evgen Konoplyanka altıpas çizgisi önünde ofsaytta kalıyor.
90   Hakem Svein Oddvar Moen maçın sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre ekliyor.
88   Sol kanatta topla buluşan Evgen Konoplyanka ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
84   Sağ çaprazda kısa pasla topla buluşan Andriy Yarmolenko uzaklardan bir şut çekiyor ancak Lukasz Fabianski bu topu kolayca kontrol ediyor.
82   Ceza sahası yayı önünde topla buluşan Ruslan Rotan topu soluna çekip plase bir vuruş yapıyor ancak köşeye giden topu Lukasz Fabianski uzanarak iki hamlede kontrol ediyor.
80   Sağ kanattan Artem Fedetskyi ceza sahası içine ortasını gönderiyor. Penaltı noktasının hemen yanından Roman Zozulya kafa vuruşunu yapıyor ancak top kale direğinin yanından kalecinin kontrolünde dışarı çıkıyor.
78 Offside Atılan uzun pasa hareketlenen Kamil Grosicki ceza sahası içinde ofsaytta kalıyor.
77   Sol kanatta topla ilerleyen Taras Stepanenko ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak bu top kimseye temas etmeden dışarı çıkıyor.
74   Sol kanattan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Kamil Grosicki ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ön direkte topa hareketlenen Arkadiusz Milik kafa vuruşunu yapıyor ancak top yandan dışarı çıkıyor.
73 Substitution Ukrayna'da ilk oyuncu değişikliği, Oleksandr Zinchenko çıkıyor ve yerini Viktor Kovalenko'ya bırakıyor.
72   Sol çaprazda topla buluşan Evgen Konoplyanka ceza sahası dışından sert bir şut çekiyor. Defans oyuncularından seken topu önünde bulan Oleksandr Zinchenko sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak top üstten dışarı çıkıyor.
71 Substitution Polonya'da ikinci oyuncu değişikliği, Bartosz Kapustka çıkıyor ve yerini Kamil Grosicki'ye bırakıyor.
69   Sol kanatta topla buluşan Evgen Konoplyanka ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
64 BlockedShot Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Andriy Yarmolenko, Artur Jedrzejczyk'i çalımlıyor ve uzaklardan şutunu çekiyor ancak top Kamil Glik'den geri dönüyor.
63   Ceza sahası dışında Roman Zozulya'nın pası ile topla buluşan Evgen Konoplyanka ceza sahası yayı önünden şutunu çekiyor ancak top farklı şekilde dışarı çıkıyor.
61   Defansın uzaklaştırmaya çalıştığı topu takip eden Roman Zozulya ceza sahası dışından rövaşata deniyor ancak etkisiz olan şutu kaleci kontrol ediyor.
60 Yellow Bartosz Kapustka, Andriy Yarmolenko'ya arkadan yaptığı sert müdahale sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor.
57   Kısa pasla topla buluşan Taras Stepanenko sağ çaprazdan uzaklardan bir şut çekiyor ancak top farklı şekilde dışarı çıkıyor.
56   Hızlı gelişen Polonya atağında Robert Lewandowski'nin pası ile topla buluşan Bartosz Kapustka ceza sahası içine topla ilerleyip sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak top yan ağlarda kalıyor.
54 Assist Arkadiusz Milik golün asistini yapan oyuncu oluyor.
54 Goal GOL Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Arkadiusz Milik bu duran topu paslaşarak kullanıyor. Kısa pas sonrası tekrar topla buluşan Arkadiusz Milik ceza sahası sağ çaprazda kısa pasla topu Jakub Blaszczykowski ile buluşturuyor. Topla buluşan Jakub Blaszczykowski topu soluna çekip sert bir vuruş yapıyor ve topu ağlar ile buluşturuyor. Jakub Blaszczykowski'nin golü ile Polonya 1-0 öne geçiyor.
54 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Arkadiusz Milik bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
49   Sol kanatta Evgen Konoplyanka ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direğe yakın bölgede altıpas önünde Oleksandr Zinchenko topa kafa vuruşunu yapıyor ancak top üstten dışarı çıkıyor.
46 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Ruslan Rotan ceza sahası içine ortasını yapıyor. Topa hareketlenen Andriy Yarmolenko arkaya çevirmeye çalışıyor ancak kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
46 Substitution Polonya ikinci yarıya oyuncu değişikliğiyle başlıyor, Piotr Zielinski çıkıyor ve yerini Jakub Blaszczykowski'ye bırakıyor.
46   Hakem Svein Oddvar Moen ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor ve maça Ukrayna başlıyor.
45   Hakem Svein Oddvar Moen ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalıyor ve ilk yarıda herhangi bir GOL sesi çıkmıyor.
45   Sol kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Piotr Zielinski ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
45   Sol kanattan gelişen atakta Artur Jedrzejczyk pasını ceza yayı önündeki Tomasz Jodlowiec'e gönderiyor. Topla buluşan Tomasz Jodlowiec sol çaprazdan şutunu çekiyor ancak yerden giden topu Andriy Pyatov kontrol ediyor.
44   Sağ kanatta topla ilerleyen Artem Fedetskyi korner çizgisine inip ortasını yapıyor ancak arka alanda kimseye temas etmeyen top diğer kanattan taç'a çıkıyor.
38 Yellow Oleksandr Kucher, Robert Lewandowski'yi sert bir müdahale ile yerde bırakıyor ve sarı kart ile cezalandırılıyor.
36   Maçın bu dakikalarında her iki takım oyuncuları karşılıklı top kaybı yapıyor.
31 BlockedShot Savunmadan seken topu takip eden Tomasz Jodlowiec ceza sahası sağ çaprazdan sert bir vuruş yapıyor ancak top savunmadan geri dönüyor.
30   Sol çaprazda kısa pasla topla buluşan Evgen Konoplyanka topla ilerleyip sağ ayağı ile yerden bir vuruş yapıyor ancak top yan ağlarda kalıyor.
28   Sol çaprazdan kazanılan serbes vuruş sonrası topun başına geçen Ruslan Rotan bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
25 Yellow Ruslan Rotan, Bartosz Kapustka'ya yaptığı sert müdahale sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor.
23 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Ruslan Rotan ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak ön direkte kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
22 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Piotr Zielinski bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
21 BlockedShot Piotr Zielinski'nin pası ile ceza sahası içinde topla buluşan Robert Lewandowski kaleye şutunu çekiyor ancak top Evgen Khacheridi'ye çarparak kornere gidiyor.
21   Sağ çaprazdan kazanılan serbest vuruşu Arkadiusz Milik paslaşarak kullanıyor. Tekrar topla buluşan Arkadiusz Milik ceza sahası içine ortasını yapıyor. Topa hareketlenen Kamil Glik penaltı noktasının hemen yanından kafa vuruşunu yapıyor ancak top yandan dışarı çıkıyor.
17   Orta alanda Roman Zozulya'nın attığı kısa pasla topla buluşan Andriy Yarmolenko topla birlikte 30 metre kadar ilerleyip ceza sahası içinde kaleci ile karşı karşıya kalıp sağ ayağı ile şutunu çekiyor ancak top yandan dışarı çıkıyor.
16   Sol kanattan gelişen atakta topla birlikte ceza sahası içine hareketlenen Bogdan Butko penaltı noktasındaki takım arkadaşı Andriy Yarmolenko'ya pasını gönderiyor. Andriy Yarmolenko topa hareketlenirken yere düşüyor ve penaltı bekliyor ancak hakem pozisyonu devam ettiriyor.
12 Offside Orta alandan atılan uzun pasa hareketlenen Roman Zozulya ofsaytta kalıyor.
11 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Ruslan Rotan bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
10   Oleksandr Zinchenko'nun attığı ara pası ile ceza sahası içinde topla buluşan Roman Zozulya sağ ayağı ile sert bir şut çekiyor ancak top Michal Pazdan'dan sekip kornere yöneliyor. Andriy Yarmolenko koşarak topu kontrol ediyor ve ceza sahası içi sağ çaprazdan vuruşunu yapıor. Michal Pazdan'dan sekip yavaşlayan topu Lukasz Fabianski yatarak kontrol ediyor.
8 BlockedShot Rakibin uzaklaştırmaya çalıştığı topu sağ çaprazda kontrol eden Evgen Konoplyanka topu sağına çekip şutunu çekiyor ancak top savunmadan sekip yön değiştiriyor.
5 Offside Arkadiusz Milik'in pasına hareketlenen Robert Lewandowski ofsaytta kalıyor.
4   Andriy Yarmolenko sağ kanattan ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direkte Lukasz Fabianski topu kontrol etmeye çalışıyor ancak top sekiyor ve takım arkadaşı topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
4   Sağ kanatta kısa pasla topla buluşan Arkadiusz Milik ceza sahası içine ortasını yapıyor. Penaltı noktasının hemen arkasından Robert Lewandowski topa hareketlenip sağ ayağı ile vuruşunu yapıyor ancak top kalenin üsünden dışar çıkıyor.
3   Hızlı gelişen Polonya atağında Robert Lewandowski'nin pası ile topla buluşan Arkadiusz Milik ceza sahası içine topla ilerleyip kaleye sert bir şut çekiyor ancak Andriy Pyatov'un engellediği topu savunma rövaşata ile taç'a gönderiyor.
1   Hakem Svein Oddvar Moen maçı başlatan düdüğünü çalıyor ve maça Polonya başlıyor.
  Her iki takım oyuncuları sahaya çıkıyor maç seremoniden hemen sonra başlayacak.
  İki ülke arasında bu karşılaşmaya kadar resmi olarak oynanan 7 karşılaşmanın 3'ünü Ukrayna, 2'sini Polonya kazanırken 2 maçta ise eşitlik bozulmadı. Bu karşılaşmalarda Ukrayna attığı 9 gole karşılık kalesinde Polonya'dan 8 GOL gördü.
  Polonya bu karşılaşmaya kadar oynadığı son 10 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.
  Ukrayna bu karşılaşmaya kadar oynadığı son 10 maçta 6 galibiyet, 1 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.
  Polonya ise grubundaki ilk iki maçında Kuzey İrlandayı karşısında galip gelip Almanya ile berabere kalarak turnuvada 4 puana ulaştı.
  Ukrayna grubundaki ilk iki maçında Almanya ve Kuzey İrlandaya yenilerek henüz puan alamadı.
  Orange Vélodrome stadında saat 19:00'da başlayacak olan mücadeleyi Norveç Futbol Federasyonun'dan Svein Oddvar Moen yönetecek.
  Euro 2016 C grubu üçüncü hafta maçında Ukrayna ile Polonya karşılaşıyor.
Sonuçlar
Final
Portekiz
1-0
10.07.2016
Fransa

Puan Durumu G B M P
1 Fransa 2 1 0 7
2 İsviçre 1 2 0 5
3 Arnavutluk 1 0 2 3
4 Romanya 0 1 2 1
Anket
Sizce Süper Lig'de hangi takım şampiyon olur?


Gönder
Foto Galeri
Video Galeri