Macaristan
MS
3 3
Portekiz


90   Hakem Martin Atkinson maçı bitiren düdüğünü çalıyor ve 3-3'lük beraberlikle her iki takımda sahadan 1'er puanla ayrılıyor.
90   Hakem Martin Atkinson maçın sonuna en az 3 dakikalık oynanmamış süre ekliyor.
90   Kaleyi cepheden gören noktadan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Cristiano Ronaldo kaleyi düşünüyor ve uzaklardan sert bir şut çekiyor. Bu top kalenin üstünden dışarı çıkıyor.
86   Kaleyi cepheden gören noktada topla buluşan Cristiano Ronaldo uzaklardan sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak bu top kalecini kontrolünde dışarı çıkıyor.
83 Substitution Macaristan'da üçüncü ve son oyuncu değişikliği, Gergo Lovrencsics çıkıyor ve yerini Zoltan Stieber'e bırakıyor.
81 Substitution Portekiz'de üçüncü ve son oyuncu değişikliği, Nani çıkıyor ve yerini Danilo Pereira'ya bırakıyor.
80 Offside Atılan uzun pasa hareketlenen Cristiano Ronaldo ofsaytta kalıyor.
77   Ceza sahası dışında kısa pasla topla buluşan Ricardo Quaresma rakibini geçip şutunu çekiyor ancak top farklı şekilde dışarı çıkıyor.
76   Ceza sahası içinde Richard Guzmics'den seken topu önünde bulan Cristiano Ronaldo penaltı noktasının yanından yerden sektirerek bir vuruş yapıyor ancak top üstten dışarı çıkıyor.
76 Offside Sağ kanatta Krisztian Nemeth'in pasına hareketlenen Barnabas Bese ofsaytta kalıyor.
73   Sol kanatta topla buluşan Nani ceza sahası içine ortasını yapıyor. Penaltı noktasının hemen önünde topa yükselen Cristiano Ronaldo kafa vuruşunu yapıyor ancak bu top uzak direkten dışarı çıkıyor.
71 Substitution Macaristan'da ikinci oyuncu değişikliği, Adam Szalai çıkıyor ve yerini Krisztian Nemeth'e bırakıyor.
67 Offside Atılan uzun pasa hareketlenen Cristiano Ronaldo ceza sahası içinde ofsaytta kalıyor.
64 Offside Ceza sahası yayı önünde Ricardo Quaresma pasını sağ çaprazdaki Cristiano Ronaldo ile buluşturmak istiyor ancak Cristiano Ronaldo ofsaytta kalıyor.
64   Sol kanatta Gergo Lovrencsics'in yerden pasıyla ceza sahası içi penaltı noktasının hemen yanından Adam Szalai vuruşunu yapıyor ancak top direkten oyun alanına geri dönüyor.
62 Assist Ricardo Quaresma golün asistini yapan oyuncu oluyor.
62 Goal GOL Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Mario bu duran topu Ricardo Quaresma ile paslaşarak kullanıyor. Sol kanatta topla buluşan Ricardo Quaresma ceza sahası içine ortasını yapıyor. Altıpas önünde Cristiano Ronaldo topa yükselerek kafa vuruşunu yapıyor ve topu ağlar ile buluşturuyor. Cristiano Ronaldo'nun golü ile Portekiz 3-3'lük beraberliği yakalıyor.
62 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Mario bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
61 Substitution Portekiz'de ikinci oyuncu değişikliği, Andre Gomes çıkıyor ve yerini Ricardo Quaresma'ya bırakıyor.
58   Orta alandan aldığı kısa pasla topla buluşan Cristiano Ronaldo kaleyi cepheden gören noktadan uzaklardan bir vuruş yapıyor ancak top kalecinin kontrolünde dışarı çıkıyor.
57   Sağ çaprazda Cristiano Ronaldo'dan seken topu önünde bulan Joao Mario sert bir şut çekiyor ancak top yan ağlarda kalıyor.
55 Goal GOL Barajdan seken topu takip eden Balazs Dzsudzsak sağ çaprazda topla buluşuyor. Topu soluna çeken Balazs Dzsudzsak vuruşunu yapıyor. Nani'nin ayağından seken top kaleciyi de şaşırtıyor ve ağlar ile buluşuyor. Balazs Dzsudzsak'ın golü ile Macaristan 3-2'lik galibiyeti yakalıyor.
54   Sağ çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Balazs Dzsudzsak kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor ancak top barajdaki Cristiano Ronaldo'dan geri dönüyor.
50 Assist Joao Mario golün asistini yapan oyuncu oluyor.
50 Goal GOL Sağ kanattan gelişen atakta topla buluşan Joao Mario ceza sahası içine ortasını yapıyor. Altıpas önünde topa hareketlenen Cristiano Ronaldo sağ ayağının topuğu ile şık bir vuruş yapıyor ve topu ağlar ile buluşturuyor. Cristiano Ronaldo'nun golü ile Portekiz 2-2'lik beraberliği yakalıyor.
49   Orta alandan Akos Elek'in pası ile topla buluşan Gergo Lovrencsics topla birlikte ceza sahası içine topla ilerleyip sol ayağı ile şutunu çekiyor ancak top yan ağlarda kalıyor.
47 Goal GOL Ceza sahası yayının sağından kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Balazs Dzsudzsak kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Barajdaki Andre Gomes'in omzuna da temas eden top yön değiştiriyor ve top ağlara gidiyor. Balazs Dzsudzsak'ın golü ile Macaristan 2-1 öne geçiyor.
46 Substitution Macaristan'da ilk oyuncu değişikliği, Zoltan Gera çıkıyor ve yerini Barnabas Bese'ye bırakıyor.
46 Substitution Portekiz'de ilk oyuncu değişikliği, Joao Moutinho çıkıyor ve yerini Renato Sanches'e bırakıyor.
46   Hakem Martin Atkinson ikinci yarıyı başlatan düdüğünü çalıyor ve maça Macaristan başlıyor.
45   Hakem Martin Atkinson ilk yarıyı bitiren düdüğünü çalıyor ve 1-1'lik gollü beraberlik ile takımlar soyunma odasına gidiyor.
45   İlk yarının sonuna en az 1 dakikalık oynanmamış süre ekleniyor.
45   Sol çaprazda kısa pasla topla buluşan Andre Gomes uzaklardan bir şut çekiyor ancak top kaleci Gabor Kiraly'nin kucağında kalıyor.
45   Sol çaprazda topla buluşan Adam Szalai sağ ayağı ile uzaklardan bir şut çekiyor ancak Rui Patricio topu son anda kontrol ediyor.
42 Assist Cristiano Ronaldo golün asistini yapan oyuncu oluyor.
42 Goal GOL Hızlı gelişen atakta topla buluşan Cristiano Ronaldo ceza sahası içine hareketlenen Nani'yi ara pası ile topla buluşturuyor. Nani bekletmeden ceza sahası içinden şutunu çekiyor ve topu filerlerle buluşturuyor. Nani'nin golü ile Portekiz 1-1'lik beraberliği yakalıyor.
41   Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Balazs Dzsudzsak ceza sahası içine ortasını yapıyor. Takım arkadaşının indirdiği topu önünde bulan Zoltan Gera uzaktan bir şut çekiyor ancak top farklı şekilde dışarı çıkıyor.
40 Offside Sol çaprazda topla buluşan Cristiano Ronaldo ceza sahası içine ortasını yapıyor. Arka direkte topa hareketlenen Pepe ofsaytta kalıyor.
40 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Cristiano Ronaldo bu duran topu paslaşarak kulllanıyor.
38 Offside Orta alandan atılan uzun pasa hareketlenen Adam Szalai sol kanatta ofsaytta kalıyor.
37   Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Gabor Kiraly yumruklayarak topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
35   Sağ çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrası topu başına geçen Cristiano Ronaldo sağ ayağı ile sert bir şut çekiyor ancak top yandan dışarı çıkıyor.
34 Yellow Zoltan Gera, Andre Gomes'i arkadan çekerek düşürüyor ve sarı kart ile cezalandırılıyor.
33   Sağ kanatta topla ilerleyen Adam Lang ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Pepe topu kafa pası ile kalecisine gönderiyor.
30 Offside Sağ kanattan atılan kısa pasa hareketlenen Joao Mario ceza sahası içi sağ çaprazda ofsaytta kalıyor.
29 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Ceza sahası içinde Ricardo Carvalho topu indiriyor ancak savunma oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
29   Kaleyi cepheden gören noktadan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Cristiano Ronaldo uzaklardan bir şut çekiyor. Ceza sahası içinde seken topu Gabor Kiraly uzanarak kornere tokatlıyor.
28 Yellow Roland Juhasz, Andre Gomes'e arkadan yaptığı sert müdahale sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor.
24   Sol kanatta savunmadan seken topu önünde bulan Akos Elek ceza sahası içi sol çaprazdan şutunu çekiyor ancak Rui Patricio'nun müdahalesinden sonra seken topu kademeye giren Ricardo Carvalho topu taç'a gönderiyor.
23 BlockedShot Sol çaprazdan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Cristiano Ronaldo kaleyi düşünüyor ve şutunu çekiyor. Barajdan seken top yavaşlıyor ve Gabor Kiraly için kolay kontrol edilebilir bir top oluyor.
19 Goal GOL Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Balazs Dzsudzsak ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak ön direkte Cristiano Ronaldo bu topu kafa ile uzaklaştırıyor. Uzaklaştırılmaya çalışılan top yay önündeki Zoltan Gera'ya geliyor. Topu takip eden Zoltan Gera gelişine bir vuruş yapıyor ve kalecinin solundan topu ağlar ile buluşturuyor. Zoltan Gera'nın golü ile Macaristan 1-0 öne geçiyor.
19 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Balazs Dzsudzsak ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak ön direkte Cristiano Ronaldo bu topu kafa ile uzaklaştırıyor.
17 BlockedShot Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho bu sefer pasını ceza sahası içindeki Andre Gomes'e gönderiyor. Ceza sahası içinde topla buluşan Andre Gomes bekletmeden şutunu çekiyor ancak bu top defans oyuncularından geri dönüyor.
16 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho bu duran topu paslaşarak kullanıyor.
14 Offside Sağ kanattan kazanılan serbest vuruş sonrası topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Topa hareketlenen Cristiano Ronaldo ofsaytta kalıyor.
14 Yellow Richard Guzmics, Nani'ye yaptığı sert müdahale sonrası sarı kart ile cezalandırılıyor.
13   Sol kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başıan geçen Balazs Dzsudzsak ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Nani kademeye girerek topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
11   Sol kanatta topla buluşan Eliseu ceza sahası içine ortasını yapıyor. Penaltı noktasının hemen yanında Nani topa yükselip kafa vuruşunu yapıyor ancak top üstten dışarı çıkıyor.
11 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak Roland Juhasz kademeye girerek topu kafa ile uzaklaşıtırıyor.
8 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Pepe topa hareketlenip arkaya bir aşırtma vuruş yapıyor ancak top kaleci Gabor Kiraly'de kalıyor.
7 Corner Sol kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Balazs Dzsudzsak ceza sahası içine ortasını yapıyor. Takım arkadaşı kafa vuruşunu yapıyor ancak kademeye giren defans oyuncuları topu tehlikeli bölgeden uzaklaştırıyor.
6   Sol kanattan kazanılan serbest vuruşta topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor. Kademeye giren defans oyuncuları kafa ile topu uzaklaştırıyor ancak top kısa düşüyor ve Joao Mario'ya geliyor. Topla buluşan Joao Mario sağ ayağı ile yay önünden vuruşunu yapıyor ancak top üstten dışarı çıkıyor.
2 Corner Sağ kanattan kazanılan köşe vuruşunda topun başına geçen Joao Moutinho ceza sahası içine ortasını yapıyor ancak ön direkte kademeye giren defans oyuncuları topu kafa ile uzaklaştırıyor.
1   Hakem Martin Atkinson maçı başlatan düdüğünü çalıyor ve maça Portekiz başlıyor.
  Her iki takımın oyuncuları sahaya çıktı. Maç seremoniden hemen sonra başlayacak.
  İki ülke arasında bu karşılaşmaya kadar resmi olarak oynanan 10 karşılaşmanın 7'sini Portekiz kazandı. Macaristan şuana kadar herhangi bir galibiyet alamadı. Oynanan 3 maçta ise eşitlik bozulmadı. Bu karşılaşmalarda Portekiz attığı 23 gole karşılık kalesinde Macaristan'dan 7 GOL gördü.
  Portekiz bu karşılaşmaya kadar oynadığı son 10 maçta 5 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet aldı.
  Macaristan bu karşılaşmaya kadar oynadığı son 10 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 2 mağlubiyet aldı.
  Portekiz ise grubundaki ilk iki maçında İzlanda ve Avustura ile berabere kalarak 2 puana ulaştı.
  Macaristan grubundaki ilk iki maçında Avusturya karşısında galip gelip İzlanda ile berabere kalarak 4 puan elde etti.
  Parc Olympique Lyonnais stadında saat 19:00'da başlayacak olan mücadeleyi İngiltere Futbol Federasyonun'dan Martin Atkinson yönetecek.
  Euro 2016 F grubu üçüncü hafta maçında Macaristan ile Portekiz karşılaşıyor.
Sonuçlar
Final
Portekiz
1-0
10.07.2016
Fransa

Puan Durumu G B M P
1 Fransa 2 1 0 7
2 İsviçre 1 2 0 5
3 Arnavutluk 1 0 2 3
4 Romanya 0 1 2 1
Anket
Sizce Süper Lig'de hangi takım şampiyon olur?


Gönder
Foto Galeri
Video Galeri