Attığı gol ile İrlanda Cumhuriyeti'ne son 16 biletini kazandırırken, A Milli Futbol Takımımız'ı son 16 turu dışında bırakn Robbie Brady, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Robbie Brady'nin maç sonu sözleri...

"Golü atınca kendimi kaybettim. Rüyalarım gerçek oldu. Benim için gurur dolu bir geceydi ve takım için fantastik bir sonuç oldu. Golü attığım için çok mutluyum.

Wes Hoolahan'ın golden önce kaçırdığı pozisyon maç adına kritik bir andı. Ancak, bir oyun kurucunun en önde gol arıyor olması karakterimizi de gösterdi. Bu pozisyondan 2 dakika sonra golü attım ve direkt Hoolahan'a koştum."

"ACI ÇEKEN OYUNCULARA SAHİBİZ"

"Bu maç bizim için son şanstı. Kariyerinde acı çeken oyunculara sahibiz ve bu da takım içerisinde bir ruh sağlıyor. Şansımızı geri çevirdik ve harika bir performans göstererek Fransa'da kalmayı başardık.

Buraya gelene kadar harika sonuçlar elde ettik. İtalya'ya karşı oynamak kolay değildi. Kimseden korkmadığımızı gösterdik bu maç ile birlikte. Herkes onların dünya çapında bir takım olduğunu biliyor ve biz bu galibiyetle herkesi yenebileceğimizi ispatladık. Bu turnuvada gidebileceğimiz yere kadar gidewceğiz."

"EV ÖDEVİMİZİ YAPACAĞIZ"

"Buradaki oyuncuların çoğu dünya sahnesinde boy gösteriyor ve biz de bu nedenle herkesi biraz tanıyoruz. Şimdi kendimizi bir sonraki maça hazırlayacağız. Ev ödevimizi yapacağız ve konsantre olacağız."