Arnavutluk'un Romanya'yı 1-0 mağlup ederek EURO2016 A Grubu'nda 3. sırayı almasına yardımcı olan Arlind Ajeti, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte Arlind Ajeti'nin maç sonu sözleri...

"Bireysel bir ödül almak güzel ancak ben takımım ve ülkem adına çok gururluyum. Tarihi bir galibiyet aldık. Şu anda tüm Arnavutluk halkının bizimle gurur duyduğuna eminim. Bireysel ödülün benim için çok önemli olmadığını söyleyebilirim."

"BU SEVİYEDE OYNAYABİLECEĞİMİZİ GÖSTERDİK"

"Ben kendimi sürekli hazır tuttum. Bu konuda hocama da teşekkür etmek istiyorum bana duyduğu güvenden dolayı. Sadece benim değil sahya çıkan tüm arkadaşlarım ellerinden geleni yaptılar. Bu seviyede oynayabileceğimizi gösterdik."

"SADECE UMUT, BAŞKA BİR ŞEYİMİZ YOK"

"Üst tura kalabileceğimize inanıyoruz ama bizim elimizde değil. Sadece umut edebiliriz. 3 puanın yeteceğini umut ediyoruz. Önceki iki maçtan 1 puan alabilirdik ama şu anda umut etmekten başka bir şeyimiz yok."

"TARİH YAZDIK AMA TARİH DEĞİŞİR Mİ..."

"Bugün tarihi bir galibiyet aldığımızı biliyoruz ama bu turnuvaya katılmak bile tarihi bir olaydı. Buradan puansız ayrılmak istemiyorduk. 3 puan aldığımız içn mutluyuz. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum 3 maçta da harika atmosfer yarattılar. Bu takımın parçası olmaktan gururluyum. Tarih yazdığımız doğru ama tarih değişir mi bilemiyorum."