Arnavutluk Teknik Direktörü Gianni de Biasi, Romanya'yı 1-0 mağlup ederek EURO2016 A Grubu'nda üçüncü sırayı aldıkları maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

İşte De Biasi'nin sözleri...

"Çok mutluyum. Sadece Arnavutluk'ta yaşayan insanlar için değil dünyanın her yerinde yaşayan Arnavutlar için mutluyum. Buraya geldiğimizden beri nereye gidersek gidelim Arnavut taraftarlarla karşılaştık."

"YÜREKLERİNİ SAHAYA KOYDULAR"

"Turnuva öncesi beklentilerin çok düşük olduğunu biliyorduk. Bugün ilk iki maçta hak edip alamadığımız puanladı almış olduk. Golü attıktan sonra oyunumuz biraz değişti ama ister istemez geriye çekilme oldu. Önceki maçımızdan sonra çok üzülmüştük geç gelen gollerden dolayı. Oyuncularımla gurur duyuyorum. Kalitelerini ve yüreklerini sahaya yansıttılar. Bu seviyede oynamaya alışkın olmayan oyuncuların yüreklerini sahaya koymalarıyla gurur duyuyorum."

"BİZİM BİRLİĞİMİZ ÜLKEYE YANSIDI"

"Bu tarz atmosferlere alışkınım ancak Arnavutluk adına çok mutluyum. Bizim buradaki performansımız ülke içinde bir birlik sağladı. Bu oyunculara teknik direktörlük yapmaktan gurur duyuyorum. Bizim birliğimiz ülkeye ve taraftarlara yansıdı. Çok özel bir taraftar grubumuz var. Fransa maçından sonra bizi ayakta alkışladılar. Hepsine teşekkür ediyorum."